Sygnały zdrady – kiedy powinniśmy się niepokoić.

  • Post author:
  • Post category:Blog

Niewierność, zdrada to w dzisiejszych czasach problem dość dużej grupy osób.

Dostrzegając pewne zmiany zachowania u swoich współmałżonków czy partnerów jesteśmy  w stanie choć w pewnym stopniu domyślić się, podejrzewać, że coś jest na rzeczy.

Oczywiście, niekiedy sygnały te, mogą świadczyć również o tym, że nasz partner doświadcza problemów i stresów związanych z pracą lub chorobą. Dlatego ważna jest intuicja, przeczucie. Będąc z kimś bardzo blisko, istnieje duży stopień  prawdopodobieństwa aby ocenić czy ta osoba jest z nami szczera.

Symptomy, które mogą świadczyć o zdradzie:

  1. Brak zainteresowania partnerem – najczęstszy i najprostszy objaw sygnalizujący o tym, że nasz partner jest już zainteresowany i najprawdopodobniej zaangażowany w relację z inną osobą. Brak bliskości, komunikacji, zaangażowania, zmienne nastroje.
  2. Zmiana zachowania w stosunku do partnera – możemy tu rozróżnić dwa rodzaje zachowań:                                                                  – partner jak nigdy dotąd zaczyna kupować nam prezenty, kwiaty, mówić komplementy, staje się pomocny, miły, bardzo chce „odświeżyć” życie erotyczne  próbuje wynagrodzić partnerowi swoją zdradę.                                                                                           – zrzucenie swojej winy na partnera, obwinianie za zdradę współmałżonka – poczucie swojej winy zdradzający próbuje wyładować na partnerze, krytykuje go, oskarża o nieudane życie seksualne, swoje zdrady usprawiedliwia spadkiem atrakcyjności partnera, wybucha złością, wyrzutami…
  3. Zmiana rozkładu dnia – częste wyjazdy, delegacje, nadgodziny, nieuzasadnione wyjścia z domu…
  4.  Nadmierne, nagłe dbanie o wygląd – nowa garderoba, nowa fryzura, wyjścia na siłownię – wcześniej niepraktykowane.
  5. Wzmożona czujność w sferze prywatności – partner nagle zaczyna chować telefon, ukrywać hasła do kont społecznościowych, chować wyciągi z kont i bilingi telefoniczne, odbierać nieznane połączenia…
  6. Kłamstwa, wzmożona czujność, niewyjaśnione sprawy – znalezienie rachunków za przedmioty, których nie macie, niewyjaśnione wydatki, pomyłki w tym co się powiedziało…

Nie będę nawet wspominać o takich rzeczach jak: znalezienie pomadki na kołnierzyku, zapachu perfum na ciele, czy przypadkowo odkrytych wiadomościach w telefonie lub częściach garderoby w aucie czy walizce, bo to są już raczej dowody zdrady a nie sygnały.

Jeżeli zarówno Twoja intuicja, jak i sygnały przepowiadają Ci zdradę, a Twój partner się do niej nie przyznaje – możesz podjąć bardziej zdecydowane kroki i wynająć prywatnego detektywa.

Mamy doświadczenie oraz narzędzia, które pomogą nam w sprawdzeniu czy Twoje przypuszczenia są słuszne. Jeśli Twój partner zdradza – wykryjemy to, udokumentujemy    i przedstawimy Ci w jasny i przejrzysty sposób.

Cokolwiek ukrywa Twój partner – my to znajdziem