BIURO DETEKTYWISTYCZNE – VISERION

Weryfikacja pracownika na zwolnieniu lekarskim.

Pracodawco !

Podejrzewasz swojego pracownika o nadużywanie zwolnień lekarskich?

Twój pracownik w ostatnim czasie coraz częściej korzysta z krótkotrwałych zwolnień, wystawianych za każdym razem przez innego lekarza?

Domyślasz się, że w nieodpowiedni sposób przebywa na zwolnieniu. Być może pracuje wtedy dodatkowo w innej firmie ( oby nie u bezpośredniej konkurencji – niestety bardzo często się tak dzieje ), wykorzystuje ten czas na wyjazd na urlop, remont mieszkania…

Fikcyjne przebywanie na zwolnieniu lekarskim nie tylko naraża na straty skarb państwa, ale również finanse pracodawcy, który nie dość, że ponosi koszty wynagrodzenia, to w większości przypadków musi zapewnić zastępstwo za nieuczciwego pracownika.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE – VISERION

Masz prawo go skontrolować!

Przedsiębiorca sam może przeprowadzić kontrolę lub wyznaczyć do tego inną osobę np. innego pracownika. W praktyce oznacza to, iż mogą oni sprawdzić kontrolowanego czy faktycznie przebywa w miejscu zamieszkania oraz wypytać czym zajmuje się w czasie przebywania na zwolnieniu lekarskim. Czy pracownik złoży prawdziwe oświadczenie? Trudno będzie to pracodawcy zweryfikować.

Idealnym rozwiązaniem będzie zatrudnienie prywatnego detektywa. Jedynie detektyw poprzez obserwację może ustalić i udokumentować czy pracownik wykorzystuje zwolnienie zgodnie z przeznaczeniem. Oczywiście, wszelkie czynności detektywa – prowadzenie obserwacji, zbieranie informacji, muszą być przeprowadzone zgodnie z prawem.

Decydując się na pomoc Biura Detektywistycznego Viserion pracodawca otrzymuje pełne wsparcie w wykluczeniu bądź potwierdzeniu nieuczciwego wykorzystywania zwolnienia. W dyskretny sposób sprawdzimy Twojego pracownika.